Leden 2012

Láska-With Johnny.

26. ledna 2012 v 10:36 | S pozdravem Muffinek :* |  Když se Muffin rozepíše :P
Tk jo .. Tenhle článek je o mým dokonalým kámošovy.Víte jmenuje se Johhny.Poznali sme se v ozdravovně.je úžasnej.Tenkrát sem myslela žeje tk trochu děvkař.Nebot měl spousty holek.Ale pak mi došlo že vlastně každá druhá ho zradila.Ale i tk ho měli rády.Ale nijak si za žádnou nestál.Až ted.Rozhodli smeč se po dlouhé době zajít ven:A vzala semi skvělou kámošku.možná vám došlo že myslím Sabču.No a bylio to skvělí.Bylo nás dohromady mysim šest.Ale bylo to fajn.
No a nakonci .. Se stalo něco co mi na začátku došlo jako úžasné.Ti dva se daly do hromady.
Docela jim to sluší.Takže sme chodily víc ven.Aby se viděli.
Ale Sabča je tk trochu .. blbá --
Ona dycky chtěla od kluků první poslední.Ale nikdy nic nemyslela vážně.A ted má bvážný vzath a prostě se k ničemu nemá.
Včera se na nás vybodla a došla si o čtyři hodiny pozděj.a jenom říct ahoj a šla domů.Prostě ji nechápu.Navíc .. Johhny je z toho hafo v prdeli .. Docela ho lituju.Víte .. Doufala sem že to vyjde.
Ale když ona ho tk ničí.Prostě on jí chce dát alespon debilní pusu..Nebo se konečně vykousnout..A ona řekne spěchám a zdrhne.Nechápu ji.
Co by za to jiní daly.Například já.Nebo Kate.
Ale ona ne.Je neschopná.vůbec ji nehcápu.A on chudák je z toho na dně.prostě tohle není normál.
A chudák johhny ted j¨furt sedí a čumí do blba.Ona to nepochopi .. A on .. Bože .. Lituju ho ..
Achjo.Láska je mrchá.

Johnny Hofmí Hofmann

Ztracena v oceánu.3.

21. ledna 2012 v 17:35 | S pozdravem Muffinek :* |  MOje příběhy ;)
Téhož dne. 14.56.

''Ahoj.Promiň dřív to nešlo.Museli jsme k jedné přestřelce.Sem rád že Tě vidím.Tak povídej ,co se stalo ?'' Uspěchaný.Uhnaný a rozhozený.To byl on.I v jeho klidném hlase byl náznak rozhození.
''Ahoj.Aha,no,to je v pořádku.Hlavně že jste tu.Já vlastně přesně nevím co se stalo.Prostě jsem ji volala k večeři.A když jsem vešla do jejího pokoje všechno bylo zničené a rozházené.Měla zapnutý telefon.Zrovna telefonovala s Natašou.Když jsem se ptala jestli neví kde je Kell,řekla že nemá ponětí.Prý slyšela jak Kell křičí,dokonce její a dokonce prý nějaký cizí hlas.No a víš jak se pokaždé v noci vracela ? Dneska ne.A nechala si tu peněženku,mobil,no prostě uplně všechno.''Třáse se mi hlas.I když je to teprve den,bojím se víc než kdykoliv jindy.Odvádím Kennyho s ostatnímy jeho spolupracovníky do Kellyiného pokoje.Prohlíží si každou maličkost.Na nic ovšem nesahají.Až později přichází zvláštní,vysoký a v celku pohledný muž který většinu věcí odebere do sáčků.A nakonec zkoumavě prochází celý pokoj. ''Stacy vezmeme ty věci do laborky a zjistíme jestli jsou na něčem cizí otisky.Pokud ano lépe to tu prozkoumáme a zjistíme zda se opravdu jedná o únos.Jdi si lehnout.Vypadáš příšerně.Navíc,nemáš někde zpívat ? Prej máš mít ňákej novej klip.Jakto že ses ještě nepochlubila ?'' Tak já umírám strachy a on mi tu vykládá o zpívání ? Ten chlap se dočista pomátl. ''Aha.Fajn.Pak dej vědět jak dopadly výsledky.No a to zpívání,měla jsem mít natáčení.Mám tam být zítra.Ale asi to odložím.Není mi zrovna nejlíp.Díky za optání'' Klid v hlase.Nepokoj v sobě.To teď přesně pasuje ke mně.

Ztracena v oceánu.2.

21. ledna 2012 v 17:34 | S pozdravem Muffinek :* |  MOje příběhy ;)
Ráno.9.16.
Hnusná noc.Ani spát sem nemohla.Štěstí že ty prášky rychle zabraly.
''Kelly ? Jsi tu ? Zlatíčko,ozvi se.'' Sice mám uplně skřehlé hlasivky z probrečené noci a neustáleného řvu.Ale i přes to zkouším volat na Kelly.Jestli tu náhodou již není.Ovšem neslyším hrát ani muziku.Která byla hlavním znakem toho že je Kelly doma.Nic.Jen ticho.Když se dostávám do jejího pokoje,tak nevidím žádnou změnu jeho stavu.Pořád stejně rozházené a polámané věci.I když to není to nejhorší.Kelly nikde.Ani známka toho že by tu byla.Pokaždé když utekla,tak se v noci vrátila.Pro mobil,peníze nebo se jen něčeho najíst.A hned po tom opět odešla jako kdyby tu nikdy nebyla.Ovšem teď nic.Vždyť se nic nestalo.K sakru proč by utíkala.To není normální.
Projdu celý dům.Ovšem dceru nikde nenacházím.
Asi bych měla zavolat policii.Nahlásit že je pryč.Počítám s tím že se mě zeptají jak dlouho.A když zjistí že se to týká Kelly Moonové,tak se mi vysmějí.Ale i přes to tam raději zavolám.
Křik.Jekot.Něčí hlas.A potom ticho.Nataša mi docela popletla těmito slovy hlavu.Nestalo se jí nic ? Pořád se promítám v hlavě celý ten den.Nic zvláštního.Oběd na rohu Stelc house.Zbytek dne doma.Nemluvily jsme spolu.Nic se neodehrálo.
''Prosím ? Tady městská policie Hamburg.S čím Vám můžeme pomoci ?'' Znuděný hlas Scheryl.Ta ženská mě vždycky nesnášela.Určitě se bude smát na celý kolo až jí oznámím kdo volá.
''No,dobrý den.Tady Stacy Moonová.Chci nahlásit ztrátu dítěte.'' Třese se mi hlas.Pořád na půl spím.A bojím se o moji Kelly.
''Cože ? Stacy to seš zas ty ? Děláš si srandu že jo ? To mě podržte.Hej lidi hádejte kdo volá ! Naše hvězda Stacy.A víte co se zas stalo ? '' Jistě rozhlaš to všude.Směj se.Dělej si ze mě srandu.Jen si užívej.Ale prvně mi najdi ditě ! Někdě ze zadu slyším jak se někdo ptá jestli sem náhodou zas nestratila děcko.
''Promiňte ? Můžu mluvit s Kennym ? A to laskavě okamžitě.'' Kenny.Můj zachránce.Nejlepší přítelPokaždé mě pochopil a nikdy si ze mě neutahoval.Díky bohu že alespoň někoho takového mám.Vždycky se za mě postavil.Jsem za něj nehorázně vděčná.
''Nazdar beruško.Copak je s Kelly ? Neříkej že zas utekla.'' Drsný hlas podšerifa.Jsem ráda že s ním mluvím.Ovšem radši bych byla kdyby za jiné okolnosti.
''Ahoj.Hele Kenny,ona neutekla.Tedas nevím to jistě.Ale mluvila sem s Natašou a ta tvrdí že ji v telefonu slyšela ječet a řvát.Jo a prej tam zněl něčí hlas.Cizí.Chápeš ? Neutekla.'' Nechtěla jsem si to připustit.Když to teď říkám zní to mnohem hůř.Nejvíc mě děsí ten cizí hlas.Byla doma sama.Nechápu to.
''Cože ? Aha.Takže,narážíš na to že Kelly někdo unesl.Počkej.Hlavně klid.Stacy jedu s někým k Vám a prošetříme to.Jasný ? Hlavně klid.Určitě to bude jinak než si myslíš.'' Zní tak klidně.Možná až moc.Přijedou.To je hlavní.Hlavně musím zůstat v klidu a nepanikařit.

Ztracena v oceánu.1.

21. ledna 2012 v 17:32 | S pozdravem Muffinek :* |  MOje příběhy ;)
Večer.23.24.
''Kelly poď dolů na oběd.A makej ! '' Snažila jsem se působit tvrdě a rázně.Přitom vím že jsem měla rozklepaný hlas.Stále jí nedokážu vzdorovat.Jsem matka na baterky.Ale jiná už asi nebudu.Od té doby co poprvě utekla z domu se o ní stále víc bojím.A mám strach že když na ni budu moc přísná udělá to znova.A mě se nechce zase běhat po městě a projíždět všechny bary,než ji najdu někde schoulenou pod záchodem.Mám toho plný zuby.Už by měla jít dolů.Kde k sakru je.
''No tak co je ?! Mám snad pro tebe jít nahoru ??'' Nebylo to moc přísný ? Doufám že ne.Vím že se mě bát nikdy nebude.Ovšem také vím že to moc dobře není,neboť potom se dovolí úplně všechno.
A dost.Jdu nahoru.Počítám s tím že na mě bude řvát ať vypadnu,že tam nemám co dělat.
Ale když vcházím do pokoje nacházím neskutečný binec.Což je u ní sice nermální.Ale její židle jsou na zemi.Notebook je na dvě částí a její cédéčka rozházené všude po pokoji.Tohle mi na Kelly nesedí.Co se tu proboha stalo ?! Když na Kelly volám nikdo se neozívá.Je tu hrozně zvláštní ticho.Okna jsou dokořán.A Kelly nikde.Že by utekla ? To snad ne.Jdu k oknu a nechtěně kopnu do jejího telefonu.''Kelly ? Hej seš tam ? Co to bylo za křiv ? Hrabe ti ? Kelly ?!! '' Koukám že neukončila hovot.Nataša.No jasně.S tou holkou volá pořád.''Natašo ? Halo ? Tady Stacy.Kellyina máma.Hele nevíš kde je Kelly ? Z ničeho nic zmizela.'' Snad neutekla.Ne to ne.Doufám.Vždyť tentokrát se nic nestalo.Tak proč by utíkala ? ''Aha.No,dobrý den.Právě nevim.Mluvily sme a najednou začala ječet.A řvát.A pak bylo ticho.Někdo tam mluvil.A pak když sem na ni zkusila promluvit nikdo se neozval.Ježíši.Buď jí hráblo nebo .. Ne.NA to nechci ano myslet.Achjo.Je tu máma musim končit.Hele dejte mi vědět estli ste ju našli.Jasný ? Díky.Naschle.'' Nataša položila telefon.Křik ? Jekot ? Kelly! Prokrista co se stalo ? Jakto že sem to neslyšela ? To není možný.To se mi jenom zdá.Počkám do rána.Někde se objeví.Přijde.Určitě.Nic se jí nestalo.Nemůžu bláznit.Je skoro dospělá.Má svou hlavu.Skoro ! Stacy vzpamatuj se.Je to dítě.To chce klid.Jdu si lehnout.Ráno tu bude.S kocovinou.A roztrhanýma hadrama,mokrá od hlavy až k patě.Jistě.Je to přece Kelly.Klid.Ráno moudřejší večera.Takže spát.Prášky.Potřebuju brášky na spaní.Potřebuju spát.

Three.

20. ledna 2012 v 13:56 | S pozdravem Muffinek :* |  Život Muffinka !
Tak a dost.Myslím že jsme někteří jste si všimly že tu pokaždé píšu i nějakých lidech.
Takže takhle.Víte za poslední dobu jsme s holkama ( Kate a Banny) už ve třetí partě.Orvní banda byli ti kreténi z lůžánek (Víte takovej ten David Radek a Bert) No pak tu byla smosebou Martínek a David.(Hele nemyslete si že sem se Martina jen tak vzdala ! Pořád sme kámoši :P) No a ted je tu Kája,Zachy ( Áno chodím s nim :P )A Vitaliy.No dřív sem je moc nemusela.Teda až na Zachyho.No a pak sme se začaly furt víc bavit.A ted jsme byly úžasná banda skvělejch lidí.Ale .. ted prostě jdeme po chodbě a řvem na sebe.Ne že se hádáme.Ale je to něco "Mohl by si mi říct co ti je ?" "Hej mluv se mnou !" Nebo " Jasný tk si všici naserte.Děte už do piči" No a .. PRostě nevím.Začalt o Kája.I když ho mám ráda tím mě naštval.Pak pokračoval Vitaliy.A myslím že Zachy bude následovat..Bohůžel je to třetí parta kterou jsem si zamilovala.Ale pokaždý to skončí hádkama a zkurvenýma vztahama.Takže prostě na nic :((

Finíto.

18. ledna 2012 v 19:43 | S pozdravem Muffinek :*
Pro někoho je to všechno a pro někoho nic.Pro mě je nic.Od té doby co mi člověk který byl pro mě životem i smrtí.Láskou i nenávistí.Odpuštěním a prostě vším nepodkopl nohy.Dokud jsem nepřišla na to že mi celou dobu podkopával nohy.A já byla jako němá slepá hluchá a chorá.NEmohla jsem nic.Bez jeho doteku.POhledu,usměvu a očí.Byla jsem jako tělo bez duše.Kniha beze stran.Duha bez barev.Připadala jsem nikdo.A s ním jako někdy i když tem bez jména oproti němu.Byla jsem zaslepena láskou.Otevřel jsi mi oči tehdá když jsi to ukončil.POdkopl mi nohy.A šel dál jakoby nic.Jako kdybych byla jen vzduch-Loutka a hračka.Byla jsem pro tebe jako hračka která tě časem omrzela.Byla jsem slunce které zapadalo.Byla jsem loutka a ty jsi hýbal provázky.Nemohla jsem bez tebe žít.A pak jsi to udělal.Řekl jsi dost.A najednou se mi zastavil svět.a všechno jelo od začátku.Zničená přátelství díky tomu že jsem se tě zastala.Nevnímaní látky kvůli tomi že jsem psala tvé jméno všude.Prošvihnutí tolika věci protože jsem na tebe bez přestání hleděla.když sem šla spát myslela sem na tebe.Zdálo se mi o tobě.A ráno běžela do školy abych tě viděla.A to všecko k ničemu.Možná k jednomu.Abych pochopila že láska je nic.Jen něco co si nalháváme.Prostě jen oslepení.at už vzhedem nebo zevnějškem.U tebe to bylo/je oboje.Ale když si to udělal došlo mi.. že vlastně nemůžu milovat někoho kdo mě má za nic.Nemůžu být s někým kdo by mnou opovrhoval a chtěl abych se měnila.Ne kvůli tobě.Nejsi první ani poslední kluk co to po mě chtěl.Pochopila jsem že možná ano.Ano jsem z tebe mimo.Ale .. láska to není.Už jen proto že já na ni nevěřím.A kdybych věřila tak ano.Tak by to láska opravdu byla.Byla.Ted sem ti jen vděčná za to že jsi po takové době konečně povolil provazy.Konečně jsi mi dal jasně najevo že se mám probrat.A to je jedna z věcí za které ti děkuji.Dále děkuju za to že jsem pochopila že láska není nic než lež.A nakonec za to že jsi mě naučil žít.

Nudex.

17. ledna 2012 v 20:30 | S pozdravem Muffinek :*
Vlastně ani nevím o čem psát.Chci sem hodit článek.Ale vůbec nevím o čem.
Jsem děsně unavená.Z lítání od doktorů k doktorům.Hledáme byt takže prohlídky bytů.Pak výpomoc v práci.Prostě je toho hafo moc.A ráno sem si řekla že sem večer hodin naprosto perfektní článek.A vůbec nevím o čem.POslední dobou nespím.Takže nemám ani inspiraci.Ve škole sem už dost dlouho nebyla.Takže taky nic.A venku ? Chááá.Ani nevím kdy naposledy.Takže prostě jenom sedím doma a čtu cizí skvělí články.:// Prostě nudééx.

Dobrý,dobrý.Končete !

16. ledna 2012 v 20:00 | S pozdravem Muffinek :* |  Když se Muffin rozepíše :P
Taky to znáte ?
Máte úžasnýho kámoše.Skvěle se bavíte.Po nějaké době mu všechno svěřujete.Jste spolu pořád.Píšete si.Chodíte ven.Nedělá vám problém ho obejmout.Neboť víte že je opravdu úžasný kamarád.Drží vás při krutém rozchodu.Stojí při vás.Brá vás.Máte ho strašně rádi.A najednou přijde zpráva která to všechno zničí.
Dlouhá zpráva.Ale hlavní jsou dvě slova.Miluji Tě.
Je jedno jak řeknete ne.Prostě ho jednoduše odmítnete.Nebo mu naznačíte že to nejde.Stejně je to v háji.Už to není tak jako dřív.A jediné co zbyde jsou vzpomínky.

Sem to já a ne ty !

16. ledna 2012 v 18:00 | S pozdravem Muffinek :*
Víte jak je příšerný vysnít si školu,kterou by jste milovali,která by vás bavila,prostě je vaše vysněná.A najednou ?! Mami,hlásím se na žurnalistiku.No to vůůbec.To ne.To by si byla furt pryč.A je to strašný.
Prost na tu školu chci sakra.Ale néé.Já nemůžu.Místo toho posílám přihlášku na Charbulku(Vaření a čišnice) kterou sem díkybohu chtěla.A na HERECKOU !!! Chápete to ? Tk já,jak blbec,si slibuju že tam pujdu.A místo toho promarním přihlášku na nějaký DAMU.Na kterou mě stejně nevezmou.Sakra už.

Spánek.

15. ledna 2012 v 15:26 | S pozdravem Muffinek :* |  Když se Muffin rozepíše :P
Je vtipný že chci psát o věci která mi nic moc neříká.ale co už :D
Víceméně je to jedna z nejsladčích věcí.
Máte věci které jsou vám jinak nedosažitelné.Můžete říct to co jste vždycky chtěli ale báli ste se.Projeví se vaše nejtajnější sny.I v pár minutách se skrývá tolik tajemství.
Můžete mít a dělat všechno.Jste uplně někdo jiný.
Mnohdy se stane že se něco stane.A najednou máte pocit že už jste to zažily.Je to něco jako předvídací sen.
Ne všichni toto zažijí.ale pocit je to vážně nepochopitelný.
Dokonce je mmožné že nám sny pomohou.Poradí.Když máme problém a máme nějakých víc možností a nemůžem si vybrat.Nějak se naskytne ve snech jedno řešení.A je jedno jak skončí.Ale vidíte průběh.A je na vás jestli to rozhodnutá tedy použijete.
Spánek je jako nedosažitelná smršť fantazie.
Jdete spát s pocitem,že přijde co nového.Když se probudíte přemítte si dokola své sny.
JE to něco kouzelného.Neopchopitelného.A krásného <3

Bolí to.

14. ledna 2012 v 13:02 | S pozdravem Muffinek :* |  Citáty by - Muffin
Snažíš se zapomenout.Najedou se otočíš a on se na Tebe usměje tak jako dřív.

Bolí když ukončíš vztah a říkáš si že snad nejsi jediná kterou to mrzí.Nejednou se otočíš a uvidíš ho s jinou.

Myslíš si že už se na Tebe ani nepodívá.A najednou Ti dojde že Tě propaluje očima.

Už ho nechceš ani vidět.A najednou stojí před Tebou a kouká Ti přímo do očí.

Myslíš si že už jsi mu ukradená.A najednou ho vidíš sedět a koukat na Tebe s falešným úsměvem.

Myslíš si že už to máš za sebou.Ale když ho uvidíš se smát je to jako kudla do hrudi.

Bolí když na něj konečně přestaneš myslet.Zapneš rádio a tam hraje Vaše oblíbená písnička.

Je to tak hnusný pocit jít po ulici.Být zrovna po krutém rozchodu a jako na potvoru všude potkávat páry !

Jsem opravdu mrcha ? Nebo je to žárlivost ?

14. ledna 2012 v 10:14 | S pozdravem Muffinek :* |  Život Muffinka !
V čem je problém ? No.Už sem myslím i psala o rozchodu s Martinem.No a dozvědělo se docela hafo moc lidí.Jako to že sem tedkom single.No a to je právě na nic.
Hned ten den toho jeden klučina využil v jeho prospěch.Bože na to nezapomenu.
No a dalších tucet se snaží se mi dostat pod kůži a stát se "Dalším mým princem" Bože jeblo jim ?
Všichni jsou divní-Fajn ale divní.Navíc sem pořád mimo z toho rozchodu.Neboť je to teprve druhý vztah který sem brala opravdu vážně.Což je dost težký.Neboť když já se zamiluju tak na pěkně dlouho.A je z toho hafo průserů.
No ale je tu jeden.JEden který je dokonalý.Možná sem se už zmínila ale mám na kluky špatnej výběr.Miluju průseráře.Všechny co dělají problémy.Tvrdohlavý.Bezhlavý.A jdoucí si za svým.
Ano neumím si vybrat nikoho trošku slušného.
No a tenhle .. Áchh .. No .. Podle mě ke slušňákovy má fakt daleko.Opití ve ěkole.Neustálý rvačky.Drzost největší ke všem.Kouří.
Prostě můj člověk ! A v září sem ho poznala.No a .. Už tehdy se mi líbil ale nechtěla sem si to připustit.Byla sem zaslepená Martinem.No ale teď najednou chodí pořád ven.Ve škole furt kecáme.Prostě to vyšlo na jevo.
NAvíc není mezi těma pitomcema kteří mě prosí o chviličku vztahu.
Teda nebyl.Teď už to nenápadně okoukává a mám pocit že bude další ve frontě.I když to tk nechci.NEchci aby mi podlízal.Ale kdyby chtěl.Tak je jako první na řadě komu tu šanci dám.A nebude jen jedna :)) !!
Ale teď ten problém.Bojím se že když to vyjde na jevo.Neboť už to tk nějak vypadá že spolu sme.. že mě ostatní odsoudí.že mě budou brát za mrchu nebo dokonce i děvku.Tak nevím jestli do toho jít.

Chceme.Máme.Nechceme.

12. ledna 2012 v 15:06 | S pozdravem Muffinek :* |  Život Muffinka !
Je konec.Jedním hlouým nedorozuměním.
Ted už mám to co se sem chtěla.A já kráva to chci zpátky.Ted už chápu že vážíme toho co máme až když to ztratíme.A já ztratila to nejcenější.Ho.
Byl rpo mě všechno.Láska,přátelství a naděje.Byl nejlepší přítel.V obojím smyslu.Mohla sem mu říct všechno.Chtěla sem mu říct všechno.Myslela jsem si že on je ten pravý.Myslela že ho nikdy neztratím.
Nemuseli sme mluvit.Nic sme nedělali.Jen na sebe koukali a smály se.Neměli sme slov.Nic nemohlo vyjádřit tu lásku.
A ted je to pryč.Stále sedíme a koukáme.Ale nesmějem se.Nevím jak on.Ale já se spíše snažím potlačit slzy lteré se mi derou do očí.A když se jeden na druhého podíváme,hned odracíme zrak,aby si nás ten druhý nevšiml.Víme že ten druhý na nás kouká.Ale nechceme se to připustit.Nemůžeme se sobě podívat do očí.Je v nich toho tolik.
Co sme si nestihli říct.Co chceme říct.Co nás trápí.JDe v nich vidět ta beznaděj.
Jsem tak hloupá.Myslela sem že si tu lásku jen nalhávám.Ted mi dochází že bla opravdová.A pořád je.
Pořád ho miluji.Pořád ho chci.Pořád je pro mě ten dokonalý.
Nejhorší je když spolu máme mluvit.RAději se otočíme a kouknem do země než se na sebe podívat.NEvím čím to je.Možná .. By jsme řekli něco co nechceme aby ten druhý slyšel.Možná máme za to že slova už nejsou potřeba.
Pro mě ano ! Chci s ním mluvit.Držet se za ruku.Smát se.Koukat do očí.A vědět že nás někdo miluje.Chci naše zamilovaný zprávy.

Občas si člověk přebere věc uplně jinak.A tím je to horší.

11. ledna 2012 v 20:48 | S pozdravem Muffinek :* |  Život Muffinka !
To by sedlo.Třeba včerejší dopis s Martinem.Pécka.Takže když on si dokáže vydedukovat z takový sračky jako - BYla bych v pohodě kdyby si se choval jinak.že je konec.Tak fajn.Aspon je vidět jak potom končí.A co jako.Problém mi to nedělá.NAbídky se hrnou jako lavina.Ale já už svýho prince mám.A dlouho.Sice je ZASE mladší ale za to dokonalý.
Ano opět ukrajinec :DD Ale ... NEmám na něj slov.No a konec konců nebyla bych to já kdybych se nezamilovala do největšího grázla v okolí.Pokaždé když je na obzoru někdo,kdo dělá problémy na každým kroku a je vyhlášenej sígr,já se do něj zakoukám.Ale .. Nevím.Tohle je jako s Martinem.Láska na první pohled.
Tak mi držte palce.Neboť začíná akce.Už dokonce mám padesáti procentní šanci že mi to vyjde :PP.
No snad to zítra bude oficiální xPP

Hele ale to neznamená že mě ten rozchod nesere.Samosebou že ano.Celej den brečím jak malý děcko.No co už.Mám na to prostě štěstí.

Ty,

10. ledna 2012 v 23:01 | S pozdravem Muffinek :* |  Když se Muffin rozepíše :P
Stojím a říkám si ano,teď ti to řeknu.Přímo do tváře ti řeknu že jsi neschopnýdebilní a malý děcko.Který neumí zacházet s holkou.Chci ti říct že je konec.S hlavou nahoře,přímím krokem a slovy na jazyku vyrazím k Tobě.Nejednou zvedáš hlavu.Koukneš na mě.A usměješ se.Očima jejichž barvy miluju.Úsměvem kterého se nemůžu nabažit.A když promluvíš jako by se mi podlomila kolena.A hlas utekl hodně dozadu.Najednou nejsem schopna ničeho.Jen stojím.S hlavou svěšenou,lajdavým krokem a přiblblím úsměvm.
Ty jsi jako bůh a ďábel.Ty jsi jako voda a oheň.Ty jsi pro mě zlost a smích.
Tak mě konečně nech být.A uvědom si že Tě k sakru miluju !!!!

Žeby nuda ??

7. ledna 2012 v 17:48 | S pozdravem Muffinek :*
NUdeex.
Vůbec nevím co psát.Novej rok mi moc zabávně nezačal :P.
JAkože ve škole .. No už zase se můžu hádat s učitelkama :DD . Pecka.
Momentálně dřepím u bábý protože všeci si jeli na chat,hory nebo podobně.No a já dřepím doma.Peecka.
JInáč.. Nákej film .. Nooo .. Nepochopím to.Ale žádnej novej sem nijak neoběvila.Teda jo.Ale táák nudný.Ej prostě nic.
Písničky .. Noo -- Možná něco od Reaga -
Třeba ted má novou pecku - Now listening ! .---
No .. Tý vado citáty :DD . Zejtra možná něco vymyslim ;)) ted se mi moc nechce :PP
NO nic dětulata valim ;)).
Tak se měějtéé.

To snad není ani možný.

3. ledna 2012 v 19:20 | S pozdravem Muffinek :* |  Život Muffinka !
Tvl.Tákže dnešek do sebe tk skvěle .. debilně .. spadal.
Prvně sem musela mluvit s M .. A říct mu co se stalo.Naštěstí . což na něm totáně miluju .. Byl trošku seklej ale nebit věděl že za to nemůžu mi to v zápětí odpustil.
V příraze přednášk o věcěch co lidi dělaj pod vlivem alkoholu.Sem myslela že se rozbrečim ..
No a .. Nakonec .. sem mi to vybavilo.
NO a samo že sme byli venku. A ? Tvl.Ani ne za den to ví půlka Brna.Do prdele.
Fkt nechápu ty lidi.Aj Kača s Andy se docela sekly.
Jo.Konečně sem viděla Andýska a Marťu :)).
I když to mě od smrti a nehoráznýho ponížení nepomůže.

Hk <3

2. ledna 2012 v 21:43 | S pozdravem Muffinek :* |  Be happy with colors ! :D
Tk nějak mi dochází že Hello Kitty-Hk,tu nemá žádné fotky.Ačkoliv je to jeden z docela slavných znaků Scene. :P

Luxarynici's destiny(1) Facebook(12) &lt;3Fotos do MuralG-A-L-A-M-O-R-O-U-SAdorable Hello Kitty resin ring Free shipping by unicornmullet✿ h! There ~hey kitty | Flickr – Compartilhamento de fotos!Be Joyful ★ Alwayscute & kawaiiBESTY.pl

Ňuňu.

2. ledna 2012 v 19:39 | S pozdravem Muffinek :* |  Be happy with colors ! :D
MIluju toho krabicáka.
(3) Amazon. Co. Jp Robot(1) Amazon. Co. Jp Robot(1) Amazon. Co. Jp RobotAmazon. Co. Jp RobotAmazon. Co. Jp RobotDanbos on Coca Cola truck by ~BelindaCarlisleFan on deviantART:] ROBOTS [:Blog full of Pretty Images♥Profile pictures(1) Smiley IsGonna FindYou Loverz's photosWe Heart ItRozbita Na Wiele. < 33 - blog dostępny pod adresem nikola024.pinger.plShannShann Abraham EatszombiieheadswhilescreamingWhen you are a fast texter, 2 minutes is a long time to wait for a replythere's more to it than just pretty colors :)

Nenávidim se.

2. ledna 2012 v 19:18 | S pozdravem Muffinek :*
Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.Nenávidim se.
Ano jebe mi.
Pokud nenávidíš,miluj.
Pokud miluješ,žij.