Včerejší Mikuláš :PPP

6. prosince 2011 v 15:30 | S pozdravem Muffinek :* |  Život Muffinka !
Táákže. No upřímně se .. Dokonale povedl.Teda až na pár drobností.Takže pěkně od začátku :P
Prvně sme si šli sednout s Andy do laviny a čekali na Kačku.Během té doby jsem zjistila že s Davidem to už asi lepší nebude a nabrala podezdření na těhotenství (O tom pozdějc).Nepozdravil a jen jak kokot čuměl.Nepochopím.Andy se tak nějak rozešla s Radkem.Pak došla Kačka a šli sme se k Andy převlíknout do našich ''Kostýmů''.Což nám moc nešlo.Minimálně hodinu trval než sme se převlíkli,namalovali a doladily.Šel s náma Andyin mladší bratr a cestou se připojil kámoše Petr ze školy.Takže nás bylo celkem osm :D.cestou sme pár mrňousí docela rozbrečely. :D Takže pohodička.Andy nabrala stejný podezdření jako já.(Jo hned se dočkáte :P) a Kačka se dala dohromydy s Radkem.Bože to chození se točí jako kolotoč.Už su z toho mimo.No pak sme se rozešli.Kačka šla s Radkem a cestou se prej třikrát vykousli.Takže pohoda no.Já jela tramvají.A na Bertovo žádání jsem se šla rozloučit s Davidem.Ale jedinej kdo se loučil sem byla já.Když sem chytla trochu ztuhl a stal jak debil.Pak mi zamável a myslel si že je všechno v pohodě.
Takže zejtra to s ním ukončim. :P
Hele to těhotenství.Zhruba před měsícem sme já s Andy měli něco s ňákým borcem.A máme podezdření že sme v tom. Ano přijdu si jako coura :DD.

Hele napíšu se trochu směrovačku toho jak je to s tím chozením.A jk to šlo po sobě. (červená-bylo.zelená-je.modrá-končí.)

Andy-Bert
Andy-RAdek
Kačka-David
Kačka-Radek
Miki-Dušan
MIki-David
Ani sem netušila jak se to kupí :DD ://.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Pokud nenávidíš,miluj.
Pokud miluješ,žij.