Prosinec 2011

Kate. <3

31. prosince 2011 v 23:10 | S pozdravem Muffinek :* |  Když se Muffin rozepíše :P
MIláčku.Už docela dlouho přemýšlím co vlastně pro mě znamenáš.A upřímně ? Nevim.Jsi pro mě život.Jsi naděje a láska.Přátelství a víra.Jsi důvod pro všechno.S Tebou sním i bdím.S Tebou žiji i když spím.Jsem kouzelná i když obyčejná.Jsem neskutečná.Jsem svá.Jsem čarovná.Ale bez Tebe ? Jsem nic.To Ty mě děláš tím vším.S Tebou si připadám někým.S Tebou vím že je někdo kdo mě má opravdu rád.S Tebou toužím být lepší.Připadám si oproti Tobě ubohá.I když oproti tomu bez Tebe dokonala.NAjednou nevidim chyby.Nevidim problémy.Jsem okouzlena Tvou dokonalostí.S Tebou na nic nemyslím.Bez Tebe jen na to jk se dostat za Tebou.Kači .. Jsi pro mě všechno.Jsi pro mě vším.Pro Tebe jsem schopna všeho.Pro Tebe zkusim všechno.Pro Tebe budu žít.
Mám Tě ráda Kači.Na to nikdy nezapomeň.

Průlom srdcem ?

31. prosince 2011 v 16:02 | S pozdravem Muffinek :* |  Život Muffinka !
A zase to stejný trápení.Ach ta láska.Občas si říkám že vynaleznu stroj času.Najdu první zamilovaný lidi a potřílim je. Smějící se Ale to by asi nešlo. No ale co.Teď si jdu stěžovat ;))
Víceméně mám tu problém.
Ano stále chodím s M.Ale .. Celé od začátku.Na konci prázdnin.Jsme si s lidma z Křetína dali zcuka.A šli jsme na kulečník.Do Bria.A čirou náhodou tk byl dost pohlednej klučina.A pořád na mě zíral.Nějak mi to nešlo tk sem myslela že se mi začne smát.Ovšem když jsme odcházeli,doběhl jeho kámoš s tím,jestli pro něj nemám cvoje číslo.Že by ho docela chtěl a že strašně prosím.Bylo to docela milý.Tákže sem mu ho tedy napsala.Pár dnů na to jsme se s Čokynem,tak si říká,docela skamarádily.Je s nim děsná sranda.A pak jsme si začali psát víc a víc.Nakonec čokyn začal tk trošku nabalovat.A bylo to.POřád že mu chybím a podobně.Párkrát sme se viděli.To bylo všechno.
Pak přišlo na scénu trápení s Martinem.Ouha.A čokyn mi začal úžasně radit.Sice se sekal protože zjistil že někoho mám.Ale pořád to zkoušlel.A ted můj problém. MArtin/čokyn.Spousta lidi mi řiká-Dělej čokyn je borec.Vždyt je lepší.Pak sem párkrát zkoušela poměřit chaty od těch dvou.Výsledek ? Udivující.Vždyt koukejte samy
    • No nic já jdu koukat na telku. Tak dobrou noc a sladký sny a nezapomeň zítra ve tři uz se na Tebe těším
  • Martin MAděra.já na tebe víc.. sladké sníky o ás .. :)) pá pá Miluji tě. ..
    • :)) já Tebe víc

    • Martin MAděra já nejvíc..
A to musim dost hledat než něco podobnýho najdu.
A to je tahle pořád.
Ale víte co ? čokyn je borec.Je skvělej.A mám ho ráda.Ale nemiluju.To ovšem některým už asi nedojde.
Nevím jak.Ale jediné co vím je že Martina miluju.Tak nevim ..

Smrt

31. prosince 2011 v 15:38 | S pozdravem Muffinek :* |  Když se Muffin rozepíše :P
Spousta lidí se jí bojí.Tedy vetšina.Ale to je dosti hloupé.Vždyt .. Jednou prostě přijít musí.Dnes nebo zítra.Nebo za týden.Jen to jen otázka času.Vteřin a minut.Jsou lidé co jí vyhledávají.Znám pár takových.Jednu chvíli jsem jimi byla taky.Ne proto že bych chtěla umřít.Chtěla jsem ji spatřit.Vědět jak přichází.Jak vypadá.Nepodařilo se.Ale myslim že sem si z těch pokusů hodně vzala.Život lehce přijde.Dá se lehce darovat.A stejně lehce se dá vzít a zničit.A smrt v tom hraje jen malou roli.Hlavní spíš je jak se životem člověk zachází.A nechci tímto nějak se navážet do kuřáků,obézních lidí nebo pod.Spíš do lidí co si ho neváží.A maří jím.Ale zpět k smrti.Mnoho z nás už o některé milované přišli.A každý pláče.Ovšem proč ? Chápu že po zbytek života nám ten člověk bude chybět.Stejně jednou každý přejdeme.KAždý jednou umřeme.A zabránit se tomu nijak nedá.

Věnováno-Káťuša.-MIláčku pochop.Jednou stejně umřu.Jednou Tě opustím.Tedy doufám že ne teď.A doufám že si těch pár chvil s Vámi eště užiju.Ale přijde to.Jednou ano.

Peckovní den :PP

29. prosince 2011 v 19:15 | S pozdravem Muffinek :* |  Život Muffinka !
Jou.Začátek dne s mojí KAčulí.Nejlepší naše hádky s pár blbečkama u nás :D . Ale teda koukat nalidi kolem je lepší.Prvně KAčule na jednu mařenu že utíkej bábo utíkej.A pár vteřin na to se ta babke rozplácne na celej chodník :'DD . Pak další mařena co si de omotaná dekou :DD . Ale teda nejlíp mě nazvala ňáka babča v tramvaji.Cosi hlásila že sem satanovo dítě ale pohodičkáá :DD .
No pak s dvěma peckovníma děckama z Louček :PP A hlavně Honzíík.Nejlepší klučina :DD.Ale teda líp sme se před ním s Kačkou ztrapnit nemohly.Poslední dobou chodíme k jednomu stromu a hrem si na ''úchyla''.To prostě já jdu a dělám že sem holčička a Kačule si mě za ten strom zatáhne.No a dneska se nám podařilo si zkopnout navzájem nohy tak šikovně že sme se na tý loučce natáhli.Ale takový výtlemy sem snad nikdy neměla :PP .
Zbytek dne s něma .. Prostě .. Pééécka :PP .

New Years.

29. prosince 2011 v 13:20 | S pozdravem Muffinek :* |  Když se Muffin rozepíše :P
Tak je to tady.Další rok.Všechno na novo.
Když si tk přemítám co se mi všechno vlastně stalo zrovna nejlepší.
Například-Změnila jsem další školu,tam jsem našla dva nejlepší lidi na světě.A člověka kterého neskonale miluju.Opět jsem jela do Křetína.Našla nové přátelé.Zlomila pár srdcí.A pochopila co je láska,no a také poznala jak bolí ji nadobro ztratit.Otec mě opět přesvědčil o tom že svátky se neslaví.Nebudu sem psát jak .. No .. Dále jsem pochopila že každý jdeme za sebe.A nikdo nevydrží věky.Našla nejlepší kámošku.Ztratila ji.Našla dvě nové.A zjitila že i moje problémy nejsou jedinečné.Oslavila čtrnácté narozeniny.A vím že na ně nezapomenu.Neboť jsem pochopila že rozchod z očí do očí je horší než za jaký jsem ho měla.No .. Myslím že tohle by mohlo stačit. :)) . A .. nic moc toho pěknýho tu teda navidim.Nebýt těch dvou lidí co mě stále drží :)) .

Only you can help my.But you dont know that I live.

29. prosince 2011 v 12:54 | S pozdravem Muffinek :* |  Citáty by - Muffin
Bez Tebe život jako místnost bez oken.Jak svázaná lanem v jezeře.Slzy na mé tváři jako vodopády jsou. Tak proč nechápeš že jen s Tebou chci být ??

Jsem na Tobě závislá.Jsi jako moje droga.Každá dávka mě ničí.Ale stejně ji chci.Tak jako nic na tomhle světě.Droga,která pomalu a bolestivě zabíjí.

Proč žijem ? Co je cíl ? Někdo říká že cílem je najít lásku.Tím pádem hledáme vlastně smrt.Tolik lidí pro ni umřelo.Pro lásku.Pro cíl.KOnec a hlavně pro Ně.

KAždý se jednou probudíme a ptáme se samy sebe .. Kde je to nadšení ? Kam se vytratila láska ? Kde je trocha radosti ? A najednou zjišťujeme že už nějakou dobu vlastně nežijem.A jen se tk potloukáme.

POslední šance.Jestli ji zmaříš můžeš mi kopat hrob.Můžeš všem říct proč a kdy zemřu.Pro Tvou neopětovanou lásku.A v den kdy i tu poslední naději zničíš.

Můžu kopat,křičet,řvát,brečet na kolenách a mlátit sebou o zem.A Ty ? Si ani nevzpomeneš že sem kdy existovala.

Imaginárium dr. Parnasse

28. prosince 2011 v 18:54 | S pozdravem Muffinek :* |  Filmy,seriály a musica dle Muffinka !
Bestovní filmík.Včera sme na něj s bráškou koukali a nemohli sme se odtrhnout.
Nebudu psát o čem to je.Nebot to slovy nejde popsat.Tolik zápletek a nerozřešených způsobů.Prostě sem si ten filmík zamilovala.
Film pro fanatiky fantazií.A hlavně pro chytrý lidi.Nebot na pochopení je to dost hrubýý :PPP :))) <3

POprvé s ním.

28. prosince 2011 v 18:50 | S pozdravem Muffinek :*
Tak teda budu psát o včerejšku.Nevím kde začít.No prostě sme se s Kačkoui po dlouhé době dohodli že pujdeme ven.A taky že jo.Strašně dlouho sem neviděla mýho Sagíska.Tákže šla s náma :P . NO a nevim esi to víte.Ale sem zadaná.S Martínkem.Nejspíš už sem o něm párkrát básnila.NO víceménně sme spolu týden.No a ven sme se eště nedostali.Tk sem se rozhodla vzít ho s náma aby ho alespoň Sabča poznala.Tákže sme ve čtyřech měli na paměti že to bude nezapomenutelný.Bylo :P
Prvně sme s klídkem a .. něčím .DD . seděli na lavečkách.A o kousek dál seděli takový dvě paka se kterýma sme se dřív trochu bavili.No a když si jeden ''Odskočil'' :D . Tk sem se rozhodla je trošičku dabovat.Ti dva tm byli samy.A byli kluci.Tákže je asi jasný co sem řikala.Nejvíc hlášky stylu jo pod do mě :DD . No ale nejlepší byli výtleemy ostatních :DD . POtom sem to dala na novo a výsledek stejnej :DD .
Pak sme si šli sednout o něco dál.A když MArtin zjistil. že mi v tašce leží voňavka a v kapse odpočívají sirky rozhodl se udělat ohínek :DD . A ne malej.Voňavka ke sice v híji ale stálo to za to :DD .
Pak nám pohůžel KAčík odešel.Tk sme chvíli kecali na účet některých kamarádů :PP . No pak sme doprovodily Marínka na tramvaj ( Áno říkám tramvaj.Šalina je trapná :'D ) A pak odjela i Sabunka.Ale ten den byla nezapomenutelnej :))


Áno je to dlouhý :DD . Ale Banny do mě furt valí že nepíšu :P

Láska je krásná.Ovšem jen ve dvou.

20. prosince 2011 v 19:53 | S pozdravem Muffinek :* |  Život Muffinka !
Noo . Jakože dalo by se říci že je šílený.Ale docela krásný den.Já ani nevim.Mám hrozně smíšené pocity. Jednu chvíli bych všem řekla zbohem.A odešla pryč.Ale chvíly sem chtěla všechny obejmout a nepustit.Zvláštní den.Vůbec nevím co si myslet-Ale .. Nevím co psát :DD
Prostě zváštní a docela pěknej den :)) . A doufám že takhle to pujde dál .. :)) <3

I love gooseberry
No nevím proč tenhle obrázek.Ale mám z něj děsnou chut na kaffe :D

Happy !

19. prosince 2011 v 19:49 | S pozdravem Muffinek :* |  Život Muffinka !
Happy !! To je snad poprvé za celej můj život,co se směji,aniž by mě někdo musel rozesmívat.Prostě když sem zase s M. .. tak sem zase štastná.Konečně se můžu smát.Konečně ! . Sem tk ráda.A dnešek.boží ! . Tohle neskončí jen tk.
Bože.Ale stálo to za to,ten rok si počkat.Nechce se mi psát.Jakože chce no :D . Ale nějak umírám slastí takže ne :D . bye byee :D


Zeig allen deinen Freunden was dir gefällt - auf vonherzen.gefaelltmir.cc

život je na nic když jsi panic :DD

16. prosince 2011 v 20:05 | S pozdravem Muffinek :* |  Život Muffinka !
Vtipnej nadpis.Ale článěk tomu asi odpovídat nebude no .. POslední dobou se mi všechno hroutí.škola .. no jakože je to totálně zpi**** škola.Nenávidim ju.A ted navíc celá třída (Teda jen ti který mám fkt ráda ..) Odcházej.A já tm zůstanu s takovejma kokotama že to není možný !!
Kámoši.No .. mám čtyri.A těm totálně věřim ! A ostatní .. Se na mě tk nějak vysrali no ..
Doma.No řekla bych že aspon to je ok.
Nechci psát.NEmám náladu.Dneska ve škole .. M .. . Chjo .. :((Profilbilder

I dont know .. But you take .. :((

13. prosince 2011 v 17:38 | S pozdravem Muffinek :* |  Když se Muffin rozepíše :P
Proč lidi zrazují ? Proč se zradí ? Proč se lidi hádají ? Proč se každý přetvařuje ? A hlavně proč to děláme my.Když nám to u ostatních tak hrozně vadí ,
Jako každý jiný nemám odpověď. Tu snad nemá nikdo.A to je to nejhorší.Stačí jedno slovo,pohled či posunek a jste v .. . A ani nevíte proč.Najednou je všechno jinak.Už nejste Vy.Jsi Ty a tam ten .. Proč ?
Nejhorší je se pak zapřemýšlet co se doopravdy stalo.Najdete všechny chyby.Všechno co jste udělali špatně.NAjednou už nechápete proč se to vlastně stalo.Z ničeho nic už si nepříjdete tak dokonalý.Dozvíte se že i Vy jste tu chybz udělali.A že nejde vrátit. .. Nidky..
Tohle vyjadřuje hláška jednoho mého blízkého kamaráda - Bůh odpouští,já ne.
Tu hlášku pochopí i nevěřící (Třeba já).
Přemýšleli jste někdy nad tím jaké děláte nejčastěhší chyby ? .. Já mnohokrát.A je to docela fajn.Poučíte se z chyb.Ale.. Dojde Vám že nic nemuselo být takové jaké je. A že .. Bohůžel . Už je to všechno pryč.A nedá se to vrátit .. :((((

Pinnwand-Fotos

Barvičky :))

12. prosince 2011 v 20:32 | S pozdravem Muffinek :* |  Be happy with colors ! :D
TAk jo.Když budu mít náladu hodím sem pár originálních obrázků.Třeba teď :PP* :D

Asterisk - ginger-ale8696.pinger.plAsterisk - ginger-ale8696.pinger.plLeighton Meester - Celebrity Central Profile, Leighton Meester : People.com : People.comSprinkles (2010) | Flickr: Intercambio de fotosBen Trovato1D Relationship Requestgabs29STREET STYLE FREEA little world♔ Snape ♔[ beLLe ]Zidne fotografijeZidne fotografije✄---------BaulderecuerdosShyzie likes photos ♥

MIluju Tě . A může mě za to nenávidět třeba celý svět.

12. prosince 2011 v 18:45 | S pozdravem Muffinek :* |  Citáty by - Muffin
Pro něj-

Můžu koukat na naše fotky.
Číst Tvé dopisy.
Koukat jak se směješ.
Jak ti v očích lítají jiskřičky.
Ale nikdy se Tě nenabažím.
Nidky Tě nebudu mít dost.


Miluju Tvůj úsměv.
Tvé oči a Tvůj smích.
A hlavně pocit že někde pro mě někdo bude.
Někdo o koho se budu moct opřít.
Vědět že tu pro mě budeš,
stejně jako já pro Tebe.


Sedím doma a čekám na ten slastný to'n.
To'n který mi Tě alespoň na chvíly připomene.
Čekat můžu.
Ale nač když s Tebou to ani nehne ?

K čemu je se ničit,
když tomu stejně jen každý přihlíží ?
K čemu je snažit se,
když to stejně nikdo neocenní ?
Proč láska,
když ji stejně nikdo nikdy neopětuje ?


Jen pro Tebe stojí za to se smát.
Jen pro Tvůj pohled dám všechno.
Jen pro Tvé polibky jsem schopna všeho.
Jen Tvá láska mi stojí za to žít.


Noc i den.A klidně celý život,
chci cítit tvou vůni,
koukat na tvou tvář,
vidět Tě se smát,
krást Tvé polibky,
Usínat Ti v náručí a poslouchat Tvé ''Miluji Tě''.

Tumblrlpwjp3ebvw1qa5cmu_large

Čas se nedá zastavit.Proto nepočítej každou sekundu a raději ji využij.

12. prosince 2011 v 18:24 | S pozdravem Muffinek :*
Dlouho sem nepsala.Proč ? Jen tak najít důvod.. Ajoo.Dal mi konec.Jo.To si nevíte.Nebudu psát proč.Esi to někdo chce vědět ať se ptá ho.Třeba bude mít to štěstí a řekne mu to.Jako jedinému.Kdyby náhodou ráda bych to věděla.
Ale to je jedno.NEvím co psát.Nic novýho.Mám zánět spojivek.Tak jediná novinka.Poslední dobou jen sedim a koukám do zdi.NEvím.Nic mě nebaví.Přetávám se malovat.Smát.Upravovat.Už pro mě nemá nic cenu.Bez něj nemá cenu nic.Jojooo.Vůbec se nelituju.Ale je pravda že si to dávám za vinu.Ale .. prostě podle mě je to moje vina.
NIc.Dost.Nebudu tu o tom psát.
Spíš mi řekněte co u Vás ? Co Vánoce ? Máte už dárky ? Upřímně ? Já ani jeden :DD

6267165350_864439cd56_z_large

I love you,idiot.

7. prosince 2011 v 22:17 | S pozdravem Muffinek :* |  Život Muffinka !
Tvl.Když jste před svým momentálně klukem měli jiného a něco ste s ním měli,jste děvka ?
Jste mrcha když ste měli o něco víc kluků ?
Dá se vám věřit když ste jich tolik prostřídala ?
Dá se brát VAše ''miluju tě'' vážně ?
Proč holka,nemůže mít víc kluků ?
Z jakýho důvod si lidi myslí že pokaždé ona nechala je ?

Jedno Vám řeknu.Teď,úrávě v tento moment,sem si uvědomila jak mě lidi vidí.Došlo mi jak mám vlastě vrát narážky VLASTNÍHO KLUKA.UVědomila jsem si že lidi,jsou podezíravý svině.Který lační po smutku ostatních.

Pro tohle všechno mám jen jednu odpověď.Střídám,neboť hledám toho pravého.


Láska je jen pro ty co milují bolest.

6. prosince 2011 v 17:27 | S pozdravem Muffinek :* |  Citáty by - Muffin
Žij každou vteřinou.

Občas chci všechno vzdát.A pak vidím Tebe a všechno je jinak ♥

Chtít člověk může.Ale nikdy nemusí mít.

Nejlepší je když se bojíte ukončit vztah kvůli srdci toho druhého.A nevíte že to srdce už dávno bije pro někoho jiného ....

Život je boj.A mě v ruce zbyli jen zbytky zbraní ♥

Nesnásim ten pocit,když chci brečet.Ale nemůžu protože už nemám slzy.

Včerejší Mikuláš :PPP

6. prosince 2011 v 15:30 | S pozdravem Muffinek :* |  Život Muffinka !
Táákže. No upřímně se .. Dokonale povedl.Teda až na pár drobností.Takže pěkně od začátku :P
Prvně sme si šli sednout s Andy do laviny a čekali na Kačku.Během té doby jsem zjistila že s Davidem to už asi lepší nebude a nabrala podezdření na těhotenství (O tom pozdějc).Nepozdravil a jen jak kokot čuměl.Nepochopím.Andy se tak nějak rozešla s Radkem.Pak došla Kačka a šli sme se k Andy převlíknout do našich ''Kostýmů''.Což nám moc nešlo.Minimálně hodinu trval než sme se převlíkli,namalovali a doladily.Šel s náma Andyin mladší bratr a cestou se připojil kámoše Petr ze školy.Takže nás bylo celkem osm :D.cestou sme pár mrňousí docela rozbrečely. :D Takže pohodička.Andy nabrala stejný podezdření jako já.(Jo hned se dočkáte :P) a Kačka se dala dohromydy s Radkem.Bože to chození se točí jako kolotoč.Už su z toho mimo.No pak sme se rozešli.Kačka šla s Radkem a cestou se prej třikrát vykousli.Takže pohoda no.Já jela tramvají.A na Bertovo žádání jsem se šla rozloučit s Davidem.Ale jedinej kdo se loučil sem byla já.Když sem chytla trochu ztuhl a stal jak debil.Pak mi zamável a myslel si že je všechno v pohodě.
Takže zejtra to s ním ukončim. :P
Hele to těhotenství.Zhruba před měsícem sme já s Andy měli něco s ňákým borcem.A máme podezdření že sme v tom. Ano přijdu si jako coura :DD.

Hele napíšu se trochu směrovačku toho jak je to s tím chozením.A jk to šlo po sobě. (červená-bylo.zelená-je.modrá-končí.)

Andy-Bert
Andy-RAdek
Kačka-David
Kačka-Radek
Miki-Dušan
MIki-David
Ani sem netušila jak se to kupí :DD ://.


Mikuláš :P

4. prosince 2011 v 15:21 | S pozdravem Muffinek :* |  Život Muffinka !
Tak schválně.Kolik z Vás jde na mikuáše ? :P
Třeba já letos jdu :)).KOnečně.Akor ne s těma správnýma lidma.Asi Vám došlo že s náma jde David.Chápe že ho ostatní mají ''rádi''.A že ho tam chcou mít.Ale pro mě to bude děsný.
Ale sem ráda za ty ostatní.Bude to poslední akce s Andy.A to mě docela mrzí.
Ale tk aspoň že tam bude.Na některý lidi co tam budou s náma se docela těšim.Pro upřesnění je nás sedm :D. Teda doufám že trojka,David@Radek@Bertík,dojdou.
Zítra sem hodím nějaký fotky z akce. :P
Držte nám pace. ;)))

Život je boj.A mě v ruce zůstali jen zbytky zbraně.

3. prosince 2011 v 17:50 | S pozdravem Muffinek :* |  Když se Muffin rozepíše :P
Proč lidi utíají před názorem ostatních ? Hlavně že každý říká,že ho ostatní nezajímají.Ale pak udělají něco špatn a místo rozsudku se stáhnou.
Proč ostatní nejsou upřímní ? POřád si na něco hrajou.A pak když něco udělají nepřiznají se a raději lžou.
Proč se člověk neumí vyjádřit ? Když chcou řeknou všechno.A najednou jde o něco vážnějšího mlčí.Neřeknou Miluji Tě.Neřeknou Je konec.Neřeknou chyběls mi.Jen se podívají a raději jdou dál.
NIkdo není dokonalý.Ani nechci aby byli.Chci jen to aby se o to pokoušeli ..

Pokud nenávidíš,miluj.
Pokud miluješ,žij.