Listopad 2011

Nejkasnějšá je spánek.I ty hnusné věci zmizí.

30. listopadu 2011 v 20:29 | S pozdravem Muffinek :* |  Citáty by - Muffin
Proč já ?
Protože miluji slzy utrápení, a ty jsi jako studna.

Ani přátelství není navždy.Láska se schovává za rohem.

Občas je sice dobré řict si dost.

Je snaší pozorovat cizí život,než žít ten svůj.

Dneska toho moc není.Nemám náladu ....


Občas je lepší všechno prospat.

30. listopadu 2011 v 19:45 | S pozdravem Muffinek :* |  Život Muffinka !
Políbím jen tu která bude pravá,bude se mnou navždy a budu ji opravdu milovat.
Nemám na to.
Já za ní šel.To ona mě ignoruje.
Proč mám všechno rozhodovat já ?!
Važ si toho že za tebou chodím.
Nechci se s ním srovnávat,ale já za tebou chodim.Nejsem on.

Sakra kdy ti dojde že mě ničíš ?! Kdy ti dojde že já tě vážně miluju ? Kdy ti dojde že mě srážíš na kolena ? Kdy ti dojde že už na to nemám ? Kdy ti sakra dojde že já udělám cokoliv proto být s tebou ?
Odpověď ? Mám dvě.Lepší verze je ta kdy já tě přestanu milovat.Ta druhá ? Až mě najdeš ležet mrtvou v krvi.

Proč ti nedochází jak krutej seš ? Pochopíš že já jediná tě opravdu miluju ? Že jen já za tebou šla když tě pomlouvali ? Že já pro tohle všechno ztratila tři měsíce života ? Dojde ti někdy že já kvůli tob ztrácím přátelé ?
A hlavně .. že mi přijde že ztrácím tebe.
Sakra,pochop že pro mě jsi všechno.Že tě miluju.Že můj život jsi ty.Že kvůli tobě se všeho vzdám.Že ty jsi ten který mi dal naději.Naději v život,v lásku a důvěru.
A hlavně,že ty jsi mi tu naději dal.A teď si ji bereš zpátky.


Není spisovatelů.Jsou jen ti kteří kradou myšlenky těm co je dostanou později.

29. listopadu 2011 v 20:23 | S pozdravem Muffinek :*
NIc.Nic.Nic.Pááni.Nevím co psát do citátů (Tk to je hoodně divný),co psaát do života(Pokud se uspokojíte s pouhým ZZZzzzz,tk pak jo no. :D),co psát do písniček (No-- v podstatě by se našlo.Ale sem moc lenošná :D) a vůbec nevím o čem se rozepsat :D . Mám tak zlenivěnej den.Už dva dyn dřepím doma.Ve škole je hrozná nuda.Jediný co je vtipný jsou moje hádky s Novákovou-jedna kráva co nás učí :P.Venku jsem dva dny nebyla.Teda včera jsem viděla Davču.Ale .. To bylo o ničem ://.Samosebou že když tam byli holky tk ze mnou lezl.Jinak nic.Víkend prozewlenej u kámošky :P. A jinak ... děěsná nuda.Snad se zítra někam dostanu.Držte palce ;))

Otravný pomeranč

28. listopadu 2011 v 21:35 | S pozdravem Muffinek :* |  Filmy,seriály a musica dle Muffinka !
MOžná znáte slavného otravu pomeranče.Je to kreslený ''seriál.'' . A jeho díly jsou jedna z nejsrandovnějších věcí co znám.Přišla jsem k tomu náhodou na fcb ( Áno,už zase :D).Přes neteř.Prvně když jsem na to koukala jsem docela luxusně umírala.Tákže těm co to neznají tu nechám pár dílu.Jinak doporučuju.Docela solidně se u toho zasmějete xDD.


http://www.youtube.com/watch?v=mbPFwP0Z5kE-Trošku navazování na ''Hej,jabko'' s rajčetem. :D

Nesnáším tu kravinu co se nazývá láskou.

28. listopadu 2011 v 21:29 | S pozdravem Muffinek :* |  Život Muffinka !
Nesnáším kluky.Hele .. Prostě nevím jak u Vás.Ale pro mě je láska na posledním místě v žebříčku potřebných věcí do života.Nesnáším ji! Je to svině.A nezná slovo cit.Hele jdeme od začátku.
Takže prvně .. Budeme mu říkat-Dino :D
Takže.Prostě jednou jsme spolu ''Chodily''.Pak z toho nějak vzešlo.Brala jsem to s klidem.A byli -Jsme- kámoši.Ne takový jako předtím ale aspoň něco.No a pak mi začalo docházet že .. postě my dva být kamarádi nemůžem.A když nešlo víc,tak musela přijít míň.Což bylo horší.Vůbec jsme spolu nemluvila.Jenom na sebe jak pitomci koukalia čekali co přijde.Díky tomu mi taky chybí většina zápisů ze školy :DD . Takže to mělo končit debilní civěním na toho druhýho.Néé.Já to musela doladit.Co by jste taky čekali od Muffina.Samosebou jsme si psali (Ach,ten facebook je ale svině. :DD !!!!) . Začalo to nevině.A skončilo katastrofou :D.Ne,vážně.Jenom Muffin může napsat kravinu jako ''Víš že je vtipný číst si náš starej chat ? :) ''.Jo,to jsem udělala.A vím že sem to neměla dělat ://.Ale já si nemohla pomoct.
Takže teď je tooo všechno v háji.A já nechci,nechci,nechci a nechci do školy ! Sakra.Jenom já můžu udělat takovou kravinu.

Jinak co se týče Davida... Nejlepší a nejrůžovější jsou slova co si můžu vyřadit ze slovníku.A vyměnit je za slova jako jsou na nic a nejhorší.Prostě .. Nechci psát jak to teď všechno vypadá.Stačí říct že mám sto chutí to ukončit.Ale vím že bych to nezvládla.

Zbytek zítra.Snad ho přežiju xDD.


Každý chápe lásku.Ale kdo ji zná ?

25. listopadu 2011 v 19:09 | S pozdravem Muffinek :* |  Citáty by - Muffin
I liška může věřit tomu,že přeletí louku.

Nejkrásnější láska je ta i kterou jsme již přišli.

Každý dokáže říct.Ale ne každý ví kdy.

Když jsme byli malý věděli jsme že nás má někdo rád.Teď už můžeme jen prosit.

Neklekej před vladařem.To on by měl pokleknout před tebou.Neboť stále sloužíš.

Zakázaná láska je ta nejkrásnější a zárověň nejstrašnější věc na světě

Neříkej ano,pokud to nemyslíš vážně.

Chceš-li žít dokonalým životem,vyřaď ze slovníku slava-možná,nikdy a nevím.


Kaye Fiserchová

25. listopadu 2011 v 18:50 | S pozdravem Muffinek :* |  Když se Muffin rozepíše :P
Jestli někdo řekne že o ní neslyšel ať si mě nepřeje. :D . Ne,dobře.Něco Vám o ní povím.Je to hlavní postava knížky ''Daň peklu''.Tu knížku jsem našla uplnou náhodou zaházenou mezi ostatnímy u mě doma.Zrovna jsem zapomněla jít do knihovny a neměla jsem co číst.Tak se hrabu v těch krámech jestli něco nenajdu.A ona tam ležela.Nedotčená.Když jsem se na ni ptala řekli mi že neví proč ji doma máme a že ji možná táta kdysi četl.To mě chytlo.Tajná knížka u nás v bytě.Ze začátku mi ta knížka přišla,no,prostě hloupá.Dívka co má matku,co se loudá po barech.A pak to přišlo.''Ty jsi toho koně postavila na zadní''
Kdyby jste nevěděli,kůň byla beznohá,otřískaná,zničená,kolotočová hračka.Pak už to jenom jelo.No a pak už to jenom jelo.
Co se týče Kaye je to šesnáctiletá.mladá dívka.Napůl asiatka.Dle vyprávění by se dalo usoudit že byla docela pěkná :)) .
To bude asi všechno.Knihu určitě doporučuju.a její pokračování této knihy-Ironside,za to také stojí ;))


I klokan může snít o létání.

25. listopadu 2011 v 18:49 | S pozdravem Muffinek :* |  Život Muffinka !
Tak jo.Vůbec nemám náladu psát.Někdy jo.Ale to je asi fakt jen vyjímečně :P.Ale dneska .. Bych si nejradši lehla a spala.Spala a už se radši ani neprobudila.Je to divný ale vždycky když dokoukám stmívání mám vždycky na všechno uplně jinej názor.Docela to nechápu.
Třeba posledně - Chtěla jsem se na všechno vykašlat.A prostě všeho nechat.A pak jsem se na ten film podívala a viděla všechno o co bych přišla.POkaždé ovšem dospěju jenom k lepším závěrům.Tak jen doufám že i tento je lepší.
Možná ti chytřejší už vědí že se problém týká Davida.Už tři dny jsem ho neviděla.A nijak zvlášť mě to neovlivnilo.Zatím.Tedy doufám.
Přemýšlela jsem proč nelituju toho že nejsem venku.Proč mi nechybí.A proč už v noci za ním nebrečím.Myslela jsem že je to kvůli tomu že už nemám důvod ho chtít vidět.Omyl.Nelituju toho,protože vím že by mě nepustily a jediné co bych získala,by byl hodinovej výklad o ničem.Nechybí ? Chybí,jinak bych nad ním nepřemýšlela.A že nebrečím divné není.Bratr je doma.A to by bylo keců.A navíc .. si uvědomuju že nemá cenu brečet.Je to k ničemu.
Takže pokud je tento závěr správný,soudím že eště pořád ho mám ráda.A jediné co nevím je,jestli je to dobře nebo špatně.To už se ale asi nedovím.Jedině .. Teď jdu koukat na třetí díl :P.Tak možnáá k něčemu dospěju.Já vím,je hloupé spoléhat na romantický,smyšlený a hloupí příběh.Ale mě to pomáhá.
Navíc je to lepší než stále sedět,poslouchat písničky a čumět do blba.


Dont love !.

24. listopadu 2011 v 18:33 | S pozdravem Muffinek :* |  Citáty by - Muffin
Nespoléhej se na mysl.Srdce ho šikanuje.

Dokud si neuvědomíš to že by jsi s ním byla navždy,že by to byl už jeiný muž v životě,že by byl jediný kdo tě viděl rozcuchanou,nenamalovanej a pod.Dokud neuvěříš každému jeho slovu,dokud nebudeš stoprocentně vědět že tě při pádu chytí.Do té doby neřékej-Miluju Tě !

Nikdy neříkej -Jsem Tvá.Každý toho využije.

Na nikoho není spoleh.Ani na sebe samotného.

Láska je jako sex.Na začátku nežný a krásný.A pak tvrdý a bolestivý.

I ten nejmilovanější odejde.Nikdo není nesmrtelný.


Simple Plan

24. listopadu 2011 v 18:17 | S pozdravem Muffinek :* |  Filmy,seriály a musica dle Muffinka !
Áno.I tahle skupina tu přece musí mít článek :P. Nesmím na nic zapomenout.A myslím že nejsem jediná :P . Mě se přilnula k srdci písni Perfect.Pořád všici říkali jak je to skvělá kapela.A já ignor.A pak mi to někdo pustit.Dále to už jelo :P. Pár ukázek tu samozdřejmě nechám ;))
- Tak to je ona :P
-Tak ta je taky skvělá


Nikdo nemá tisíc srdcí

24. listopadu 2011 v 18:05 | S pozdravem Muffinek :* |  Život Muffinka !
Ani já.Hele nechci zase psát jak sem na dně.Musí vám to už docela lízt na nervy.Takže od začátku.
Dnešek začal docela klidně.Ve škole nuda.Teda mám sprda od tířdní.Nechápu za co :D. Ale tk fjn no.
Pak sem jela domů.A přemýšlela o .. Davidovy. O tom jestli to má ešte cenu.Což pořád nevím.Možná jo.Možná ne.Fakt nevím.Jediný co vím je že ho miluju.A budu.A že jestli to udělám tak se mi možná uleví.Ale budu toho litovat.
Tak sem teda jela domůNajedla se.Školu sem dělat nemusela.Zítra jdem na nějakej veletrh středních.Tak teda v pohodě.Volalo pár lidí jetli jdu ven.Tak fajn.Normálně se zeptám.A ? Ne,nemůžeš.Fajn,místo keců mlčim.A dostanu výklad jak jsem hrozná.Já to prostě nepochopim.Jinak asi měnim školu.Už tam nebudu.Andy odchází.Liba taky.A Katty asi pujde se mnou.Takže fajn no.Doufám .. že se to aspoň s Davídkem spraví.Toť vše. Jen doufám .. že to mezi mnou a Davidem .. Je opravdový.Nebo jenom .. Taková ta sranda na chvíly :'( <3

Make-up

24. listopadu 2011 v 17:40 | S pozdravem Muffinek :* |  Scene
Tak jo.V podstatě každá Sceneka se maluje.Není to ovšem pravidlo.Je na každém jestli s tím začne. Je jedno jak.Každá se rozhodne co jí zhruba nejvíc sluší.Dám sem pár videí které mě zaujali.Některé nepochopím - Nepoznala bych je :P . Tady jsou - http://www.youtube.com/watch?v=T1BbhCwOCLM - Třeba tohle .Naprosto dokonalá proměna. :))
http://www.youtube.com/watch?v=OFYZKYAeigE&feature=fvwrel - tohle mě nijak nezaujalo.Ale je docela dobrý ;))
Upozornění- Pokud se nemaluješ,nemusíš.Je to děsně nakažlivý :P :DD

Láska je přelétavá svině !

23. listopadu 2011 v 21:14 | S pozdravem Muffinek :* |  Život Muffinka !
Achjo.Strašně ráda bych psala -JUpí krásnej den s mým miláčkem.Jediné co můžu říct ? Kurva,já už na to nemám :(( . Jo.Prostě .. Jediný co jsem chtěla- Pusu.Aspoň jednou.A když Vám kluk řekne že si slíbil že ji dá jen té pravé,té s kterou bude celj život,té kterou bude opravdu milovat.
Nemám na to.MIluju ho.Ale nenávidím.Chci mu dát konec ! Ale nemám na to :'( . Nemůžu mu nic říct protože vím že se na místě rozbrečím.Můžu jen tiše doufat,že jednou,budu ta praváJen doufat,že jednou ta láska,bude pravá.Miluju naprostýho debila.
achjo :'( . Láska je svině ale každý na ni nasedne. :( <3

Novej blog

22. listopadu 2011 v 20:16 | S pozdravem Muffinek :*
Samozdřejmě že tento zůstává.Jen s mým Banníkem zakládeme společnej.Možná Vás některým něco říká Banny Key. :P . Ano to je ona.
Zatím ho teprve rozjíždíme.Ale byli by jsme rádi kdyby jste se koukli ;))

Rohlík :D

22. listopadu 2011 v 20:11 | S pozdravem Muffinek :* |  Když se Muffin rozepíše :P
Tak jo. Vůbec nevím o čem psát.A nejdrsnější rada byla od kámošky Peti :D.
První co tě napadne !
Rohlík :D
Takže něco o rohlících.Moje nejčastější svačina :D
Miluju je s jakým koliv salátem,pomázánkou či sýrem :D
Nejlepší je anlickej. :P
Nebo vícezrnný.
Dokonalé jsou když hubnete :P
Víc mě nenapadá :D


Two days

22. listopadu 2011 v 19:59 | S pozdravem Muffinek :* |  Život Muffinka !
Chjo.Už je to druhej den co jsem toho mýho miláčka neviděla :((. Chybí mi. Nesnáším odpoledka :/. Vždycky mi trvá hodinu než dojedu domů.A pk už není čas na to abych se někam dostala. Ale zítra ! Máme mysim sedm hodin.Táákže ho uvidím ! JUpíí ! Už se strašně těším.Nejspíš zase pojedeme k nim před školu.Sice tam budou jeho debilní spolužáci ale když tam bude on tak je mi to jedno. :)) . Jinak dnešek totálně na nic.
Písemka z dějepisu.Kripl učitel ! Bych ho .. Nebudu sprostá. :P
A jinak hrozná nuda.
A navíc jsem hrozně unaven.Takže napíšu pár článku a asi jdu spát :D . Aooy :P

Happy !

21. listopadu 2011 v 17:57 | S pozdravem Muffinek :* |  Život Muffinka !
Ano.je to tk.Díky včerejšku.Jak už asi tušíte byla jsem s Davídkem.Tak sme se zase procházeli.tentokrát konečně zas samy. :)) . A bylo to tk krásný. Až na to že jsem zjistila že nemá rád Spongeboba (:DDD ano to je zlý ! :DD ) tak to bylo totálně nádherný.Dneska ho neuvidím.Tak snad zítra.Měl by dojít před školu.Tak doufám.Nebudu tu vypisovat co se všechno dělo bo tk :D. Prostě sem konečně happy a to je pro mě to hlavní :))¨

Pronásledovatel

21. listopadu 2011 v 17:46 | S pozdravem Muffinek :* |  Když se Muffin rozepíše :P
Zní strašně hezky,když máte člověka,který se vás nechce vzdát.Každej si myslí že když za váma někdo jde upa kamkoliv,tk to je krásný. NE ! . Je to hrozný.Je to jako odpornej čer kterýho se nejde zbavit.Nemůžete nic udělat aby nestál za váma.Nic říct.Můžete být sprostí,řvát a klidně ho mlátit.Jediné co řekne ? Jéé,lásko.Ty seš tak roztomilá. :)
Prostě .. Tyhle lidi jsou magoři.U lidí do patnácti nebo tk to chápu.Ale když je vám 13 a debil kterýmu je dvace,za váma furt leze.Tak se z toho člověk může zbláznit ! . Jednoho takovýho znám. Když sem mu řekla že už nechci vidět,myslela jsem že to tím končí.Ha ha !! :D . Ne. Všechno začalo.Najednou začal chodit ven.Lézt za váma.Všude o vás mluvit.Toho člověka se nedokážu zbavit.A je mi z toho zle.Sem z toho upa na dně.
Lidi tentokrát prosím o radu já.Pomoc ! Jak se ho zbavit. A ano kluka mám.A ne nezabírá to :(( . Prosím pomoc ..

Twilight <3

20. listopadu 2011 v 21:37 | S pozdravem Muffinek :* |  Filmy,seriály a musica dle Muffinka !
Zjišťuju že tenhle dokonalej,nádhernej a naprosto nejlibovější film.
Nebudu psát děj nebo tk něco.KAždej by na to měl kouknou sám ;)) Už jen proto že mnoho lidí upíry moc nemusí.Stejně jako já.Ale po skouknutí tohohle dokonalýho filmu,sem si je nehorázně oblíbila.Dokopala mě k němu neteř.A já už se od toho pak nehla :P Proste základní dvě postavy jsou samozdřejmě Bella a Edward.Bella,dívky s rozpadnuté rodiny.Vracející se k otci.Těžce zamilovaná do Edwarda a rozhodnutá stát se upírem.Tvrdohlavá,krásnáa zamilovaná Bella.A pak tu máme Edýho.Nádhernýho,božskýcho upíra.
Nechce se mi o nich psát.Prostě každej by na ten film měl kouknout.
POkud ovšem existuje někdo kdo to eště neviděl :P <3 <3


Scene queens

20. listopadu 2011 v 14:41 | S pozdravem Muffinek :* |  Scene
Je hodně Scenek co se tímto stylem proslavilo.Je jich docela hodně.Hodím sem tak tři Scene Queens.Zbytek se dá kdekoliv dohledat.Ale tohle jsou prostě moje tři favoritky. :))
ChaosBaby-Tak ta je moje naprosto nejoblíbenější :)).Ovšem něco se o ní dozvědět je naprostý zázrak.Jediné co vím je že je švédka.Bohůžel víc nic.Ale i tak je dokonalá :))

JacVanek-Jacquelene je 21 let.Je z Los Angeles.Pracuje jako fotografka.


HannaBeth-Pochází z Kalifornie.Je modelka a designérka oblečení.

Nevím jak pro Vás.Ale pro mě jsou to favoritky ;))
Pokud nenávidíš,miluj.
Pokud miluješ,žij.